باید درکنار مردم، سازمان ها نیز از تولید ملی حمایت کنند

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

باید درکنار مردم، سازمان ها نیز از تولید ملی حمایت کنند

دلشادی مدیرعامل توسعه صنایع بهشهر در جشن روز کارگر:

باید درکنار مردم، سازمان ها نیز از تولید ملی حمایت کنند

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: به مناسبت اعیاد شعبانیه، نیمه شعبان و روز جهانی کارگر روز سه شنبه یازدهم اردیبهشت ماه سال جاری جشن با شکوهی با حضور مهندس دلشادی مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر، مهندس وکیلی مدیرعامل هلدینگ صنعت شوینده، مدیرعامل شرکت پاکسان و مدیران بخش های مختلف و پرسنل این شرکت حضور داشتند.

فرهنگ سازی مصرف کالای ایرانی

در ادامه این مراسم مهندس دلشادی مدیرعامل هلدینگ بزرگ توسعه صنایع بهشهر با تبریک روز کارگر و در جمع کارگران شرکت پاکسان گفت: ضمن قدردانی از مدیران سابق شرکت پاکسان که زحمات بسیاری برای تعالی این شرکت کشیدند این روز را به عموم کارگران تبریک می گویم و امیدوارم همچنان شاهد رشد و بالندگی این شرکت باشیم.

وی با اشاره به جایگاه پاکسان بین سایر شرکت های توسعه صنایع بهشهر و هلدینگ صنعت شوینده ملی افزود: برای حضور در جشن کارگر در بین همه شرکت های عضو خانواده توسعه صنایع بهشهر شرکت پاکسان را به دلیل سابقه و قدمتش انتخاب کردم.

مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر ضمن اشاره به نام گذاری سال جاری با عنوان حمایت از کالای داخلی و تولید یادآور شد: در کنار حمایت اقشار جامعه از مصرف کالای ایرانی سازمان ها و دستگاه های دولتی نیز باید تولیدکننده حمایت کنند و با ارائه خدمات مناسب و تسهیل امور صادرات، پرداخت وام های کم بهره و ... در بهبود وضعیت صنایع گام های اساسی بردارند.

دلشادی با خطیر خواندن وظیفه صنایع نیز یادآورشد: در کنار بهبود کیفیت محصولات، رسانه ها نیز باید برای مصرف کالای ایرانی فرهنگ سازی کنند و بدانند که بقای هر واحد تولیدی به حمایت مصرف کنندگان از محصولات آن بستگی دارد.

 

کیفیت محصولات دغدغه اصلی پاکسان

مهندس صفوی نژاد مدیرعامل شرکت پاکسان در ابتدای سخنانش ضمن خیر مقدم به مدیران توسعه صنایع بهشهر و هلدینگ صنعت شوینده سالروز میلاد حضرت مهدی (عج) و روز کارگر را به عموم پرسنل پاکسان تبریک و با اشاره به جایگاه کارگران در صنعت کشور گفت: در زمانی شرکت ها بر اساس مزیت رقابتی خود نسبت به سایرین دسته بندی می شدند و در زمان دیگری تکنولوژی مزیت رقابتی شمرده می شد اما امروزه با تنگاتنگ شدن رقابت بین شرکت ها دیگر مزیت های رقابتی مفهوم سابق خود را از دست داده اند و مزیت رقابتی کار تیمی است و هر شرکتی که در کار تیمی موفق تر عمل کند می تواند خود را در عرصه جهانی معرفی نماید.

صفوی نژاد در ادامه با اشاره به وضعیت کشور در دوران تحریم خاطرنشان کرد: همان طور که کشور در معرض تهدید و مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم ها قرار دارد شرکت های تولیدی نیز از آفات ناشی از این تحریم ها بی نصیب نیستند برای همین باید با همه قوا در عرصه تولید و فروش وارد شویم تا اثرات ناشی از این تحریم ها را به حداقل ممکن برسانیم.

مدیرعامل شرکت پاکسان سپس به نام گذاری سال جاری به عنوان سال حمایت از تولید ملی اشاره کرد و یادآورشد: وظیفه ما نیز به عنوان یکی از اقشار جامعه این است که شرایط کنونی را درک کنیم و در جهت بهبود وضعیت جامعه گام برداریم.

وی با تاکید بر کیفیت محصولات پاکسان گفت: افتخار ما این است که محصول باکیفیتی را دست مشتری     می رسانیم و این برنامه تغییر ناپذیر شرکت پاکسان بوده و هست چرا که مشتریان پاکسان از قدیم تا به امروز به کیفیت محصولات ما اعتماد دارند و ما حاضر نیسیم ذره ای به این اعتماد خدشه وارد کنیم.

صفوی نژاد در ادامه ضمن اشاره به جایگاه پاکسان در بین سایر شرکت های تولیدکننده محصولات شوینده یادآورشد: باید تیم قوی و منسجمی داشته باشیم و بدانیم که رقبا ما را رصد می کنند و این گویای این حقیقت است که در بیرون از این مجموعه سایر شرکت های تولیدکننده محصولات شوینده و بهداشتی قدرت ما را درک کرده اند و ما را به عنوان یک شرکت تاثیرگذار به رسمیت می شناسند.

وی تنها راه عبور از مشکلات را کار تیمی معرفی کرد و افزود: تنها با درک مفهوم کارگری است که می توان در انجام کارها موفق شده و موفق عمل کنیم و زمانی به موفقیت کامل دست پیدا می کنیم که بتوانیم کار تیمی را در همه ارکان این مجموعه نهادینه کنیم و به عنوان یک اصل بپذیریم.

همچنین در این مراسم از شماری از کارگران نمونه بخش های مختلف مجموع پاکسان و برگزیدگان نظام پیشنهادات تقدیر شد جوایزی به رسم یادبود به آنها اهداء شد.

همچنین ضمن تقدیر از جانبازان شرکت پاکسان به قید قرعه به کسانی که نام فرزندان آنها یکی از نام ها و القاب امام زمان بود جوایزی اهدا شد.

حضور یوسف کرمی چهره محبوب برنامه های طنز کشور از دیگر بخش های این مراسم بود.یکشنبه 16 اردیبهشت 1397