بازار از آن کسی است که تبلیغات هدفمند را طرح ریزی می کند

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

بازار از آن کسی است که تبلیغات هدفمند را طرح ریزی می کند

مهندس دلشادی مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر:

بازار از آن کسی است که تبلیغات هدفمند را طرح ریزی می کند

مهندس غلامرضا دلشادی مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر در جمع مدیران هلدینگ صنعت شوینده، تبلیغات هدفمند و بازاریابی درست را از بهترین عوامل موفقیت شرکتها در بازار رقابتی امروز عنوان نمود.

در ابتدای این جلسه مهندس دلشادی ضمن اشاره به اهداف برگزاری این جلسه گفت: در جهان رقابتی امروز تبلیغات جایگاه ویژه‌ای دارد و بازار از آن کسی است که در کنار تولیدات با کیفیت تبلیغات هدفمندی را هم طرح ریزی می کند.

در این جلسه که بیست و پنجم شهریور ماه سال جاری و در شرکت هلدینگ صنعت شوینده و با حضورمدیران عامل و مدیران روابط عمومی شرکتهای زیر مجموعه توسعه صنایع بهشهر، برگزار شد ضمن تبیین جایگاه روابط عمومی ها و نقش سازمانی آنها در افزایش هم افزایی بین بخشی و فرا بخشی در فرایند اطلاع رسانی چالش ها و فرصت های پیش روی سازمان مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

در ابتدای این جلسه مهندس دلشادی ضمن اشاره به اهداف برگزاری این جلسه گفت: در جهان رقابتی امروز تبلیغات جایگاه ویژه‌ای دارد و بازار از آن کسی است که در کنار تولیدات با کیفیت تبلیغات هدفمندی را هم طرح ریزی می کند.

وی ضمن تبریک به مهندس صفوی نژاد برای مسئولیت جدید در سمت مدیرعاملی شرکت پاکسان خاطرنشان کرد: امیدواریم با سابقه درخشانی که در شرکت ساینا داشتید و با صنعت شوینده آشنایی کامل دارید بتوانید موفقیت های بی شماری را برای این مجموعه کسب کنید و در مسئولیت جدیدتان نیز موفق باشید.

مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر در ادامه با اشاره به حضور پر قدرت برندهای خارجی در تبلیغات افزود: باید در تبلیغات به سمت و سویی حرکت کنیم که بتوانیم به اهدافمان در کوتاه مدت، میان مدت و دراز مدت دست پیدا کنیم. بازار امروز بسیار رقابتی است و از اقتضائات آن این است که تبلیغاتی جامع و همه سو نگر داشته باشیم.

وی انتشار نشریه و بازتاب عملکرد شرکت بزرگ توسعه صنایع بهشهر را راهی برای بهتر دیده شدن این مجموعه معرفی کرد و یادآور شد: انتشار نشریه ای با حضور و همکاری همه شرکت های زیرمجموعه توسعه صنایع بهشهر می تواند چشم اندازهای جدید تبلیغاتی را برای شرکت ها فراهم کند تا در سایه آن بتوانیم با قدرت بیشتری در عرصه جامعه حاضر شویم و به معرفی دست آوردهای خود بپردازیم.

در ادامه مهندس داراب وکیلی مدیرعامل هلدینگ صنعت شوینده ضمن خیر مقدم به میهمانان نشست افزود: برگزاری این جلسات راهی برای افزایش تعاملات بین شرکت های زیر مجموعه توسعه صنایع بهشهر است و امیدواریم بتوانیم با برنامه ریزی به انسجام و تعامل دست پیدا کنیم و مشکلات را پشت سر بگذاریم و با نقش موثری که روابط عمومی ها ایفا می کنند کارهای مهم و بزرگی را صورت دهیم.

در این نشست مهندس علی صفوی نژاد مدیرعامل شرکت پاکسان نیز با اشاره به جایگاه شرکت پاکسان در بین شرکت های تولیدکننده محصولات بهداشتی گفت: شرکت پاکسان در همه بخش های تولیدی خود خصوصا محصولات شیمیایی سود آور بوده و توانسته به سود قابل توجهی دست پیدا کند.

وی حجم تولید محصولات شوینده و بهداشتی در کشور را بالغ بر 1350هزارتن عنوان کرد و افزود: شرکت پاکسان برندهای نام آشنا و با کیفیتی دارد که هر یک توانسته طی سال ها جای خود را در سبد خانواده ها باز کند و عمده فروش ما مربوط به محصولات گلنار، شبنم، سپید، پونه، نسیمو رخشا است. در صادرات نیز بیشتر با برند برف فعالیت داریم و تلاش می کنیم جزء برندهای رنکینگ باشیم و این کار ما را سخت می کند.

مدیرعامل شرکت پاکسان در ادامه ضمن اشاره به بازار رقابتی ایران و منطقه و جذابیت آن برای برندهای خارجی و بین المللی خاطرنشان کرد: برندهای خارجی بسیاری برای فتح بازار 80میلیونی ایران و 400میلیونی منطقه تلاش می کنند و همین مسئله با توجه به توان رقابتی و تبلیغاتی آنها کار ما را دشوار کرده چرا که باید به فکر بازارهای نو ظهور صادراتی باشیم و با تبلیغات و تولید محصولات جدید توان رقابتی خود را در این بازار پر چالش از دست ندهیم.

وی در خاتمه به تبلیغات به عنوان یک ابزار اشاره کرد و گفت: امیدواریم با تبلیغات هدفمند و جامع بتوانیم به فروش بیشتری دست پیدا کنیم و در جنگی تن به تن با رقبا در عرصه بازار وارد شویم ضمن اینکه باید در این راه از امکانات ابزارهای سیستم پخش محصولات که در اختیارمان است بهره ببریم و با پخش مویرگی بتوانیم نیاز مشتری را برآورده سازیم.

در ادامه این نشست دکتر معین زاد معاونت برنامه ریزی توسعه صنایع بهشهر به اقدامات انجام شده برای انتشار نشریه اشاره کرد و گفت: نشریه "فرتاک" با چشم انداز صنعت در خانواده بزرگ توسعه صنایع بهشهر تولید خواهد شد و در این زمینه همه مدیران روابط‌عمومی شرکت های تابعه این هلدینگ باید با حضور اثربخش خود نقش جدی را ایفا کنند تا روند تولید و انتشار نشریه فرتاک در هر شماره با یک رشد سعودی قابل توجه همراه باشد.

وی به تقسیم بندی حوزه ها اشاره کرد و در ادامه افزود: امیدواریم بتوانیم به زودی اولین شماره نشریه فرتاک را منتشر کنیم و همه شرکت های زیرمجموعه توسعه صنایع بهشهر بتوانند در این نشریه سهم به سزایی داشته باشند.سه شنبه 28 شهریور 1396