اهداء نشان عالي مديرسال به مديرعامل پاكسان

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

اهداء نشان عالي مديرسال به مديرعامل پاكسان

در چهارمين اجلاس سراسري نشان عالي مدير سال؛

اهداء نشان عالي مديرسال به مديرعامل پاكسان

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: در چهارمين اجلاس سراسري نشان عالي مدير سال از مديرعامل شركت پاكسان تقدير شد.

در چهارمين سال برگزاري اجلاس سراسري نشان عالي مدير سال كه روز سه‌شنبه 18تيرماه سال جاري برگزار شد از مهندس فرهنگ ساكي مديرعامل شركت پاكسان تقدير شد.

در اين مراسم كه در سالن ديپلماتيك وزارت امور خارجه برگزار شد، از 70مدير برتر سال 1398 تقدير شد و تنديس زرين مدير برتر سال به مديرعامل شركت پاكسان اهدا شد.

مهندس ساكي مديرعامل شركت پاكسان در حاشيه اين مراسم گفت: با توجه به اين كه سال جاري از سوي مقام معظم رهبري به نام سال رونق توليد نامگذاري شده همه واحدهاي صنعتي در تلاش هستند تا بتوانند اين مهم را به سرانجام برسانند و با بهبود وضعيت توليد چرخ هاي بزرگ صنعتي كشور را به گردش دربياورند تا علاوه بر حفظ اشتغال، فرصت هاي جديد شغلي نيز خلق شود.

در اين جشنواره بعد از بررسي مستندات ارائه شده، از مديران درحوزه اقتصادي كشور به دليل پویایی، شکوفایی و توسعه سازمان، از مدیران صنعت و اقتصاد کشور، کارآفرینان، مدیران مراکز دانش بنیان و ...تقدير شد.

هدف اصلی برنامه تئوری­ سازی، مدیریت برند و برندینگ از طریق شناخت بازارهای هدف، اشتراک­ گذاری دانش و تجارب نخبگان مدیریت ایران و جهان، ارائه راهکار در زمینه ابتکار و نوآوری، اختراعات، فناوری­ ها، رونق کسب و کار و حمایت از نهادهای دانش بنیان، تاثیر برندسازی شخصی بنیان­گذار، مالک، مدیر و یا سخنگوی یک نشان تجاری در هویت بخشی به آن، ارائه راهکارهای مدیریتی در مواجهه بابحران­ های اقتصادی و        تحریم­ های بین­ المللی و روش­های مقابله با آن و قواعد اصلی استراتژی­ های منجر به یادگیری رفتارهای سازمانی و فردی مدیریت و کارکنان بود.

جوایز مدیران برگزیده با حضور مقامات عالی­ رتبه کشوری و لشگری، نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، چهره ­های سرشناس علمی و دانشگاهی، کارآفرینان و نخبگان صنعت و اقتصاد کشور اهداء شد.چهارشنبه 19 تیر 1398