امروز بسیج مدافع ولایت و حریم حرم اهل بیت(ع) است

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

امروز بسیج مدافع ولایت و حریم حرم اهل بیت(ع) است

بسمه‌تعالی

«تا بسیج هست، نظام اسلامی و جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد.»

                                                                                                            (مقام معظم رهبری)

همکاران گرامی و خانواده محترم پاکسان  

در روزهایی پا گذاشته‌ایم که به نام بسیج و بسیجی متبرک و مزین شده است. رشادت ها و جان فشانی‌های مردان و زنانی که در راه آزادی این آب و خاک در دوران هشت سال دفاع مقدس از هرآنچه که داشتند گذشتند؛ تا ایران اسلامی آباد و آزاد بماند. بسیجیان تاریخ ایران اسلامی فرهنگ شهادت را خالصانه دگرگون کردند و نام خود را بر تارک هستی ثبت نمودند و عاشقانه تا دوست پرکشیدند.

     تاریخ ایران را که ورق می زنیم به دورانی می رسیم که بسیج در مسیر آزادی و اعتلای این مرز و بوم تا پای جان ایستاد تا هرآنچه که از قِبَل انقلاب عظیم اسلامی به دست آورده بود به دست دشمنان قسم خورده اش از بین نرود و آن را بی کم و کاست به نسل آینده منتقل کند.

     زمانی بسیجیان در عرصه سازندگی پا نهادند و برای ساخته شدن و زدودن گرد جنگ از رخ ایران آزاد مجاهدت‌ها کردند. امروز نیز کارگران و تلاشگران عرصه صنعت بی شک بسیجیانی هستند که پا در مسیر آباد سازی و اعتلای ایران اسلامی گذاشته اند و با تلاش و ممارست بسیار و تحمل سختی‌ها چرخ‌های عظیم صنعتی را به گردش در می‌آورند تا باز هم نام ایران و ایرانی بر بلندای جهان بدرخشد.

     بسیجی و شهادت پیوندی دیرینه دارند و همین پیوند ناگسستنی و دلدادگی به معبود است که جهاد و مبارزه در راه اسلام را برمی‌گزیند و رخت شهادت بر تن می‌کنند. و امروز چه افتخاری بالاتر از این که بسیجی مدافع حریم ولایت و حرم اهل بیت(سلام الله علیها) باشد. شیردلانی که به دنیا نشان دادند که این سرزمین مملو از سرداران و سرو قامتانی چون همت، زین الدین و قاسم سلیمانی ها است و با جانفشانی و رشادت در آن سوی مرزها زیباترین خاطرات هشت سال دفاع مقدس را یکبار دیگر زنده کردند.

     اینجانب ضمن اهداء درود و سلام بی‌کران بر روان پاک شهدای بسیجی دفاع مقدس و مدافعان حرم، هفته بسیج را به عموم بسیجیان کشور و خانواده پاکسان تبریک و تهنیت گفته و قدردان شما عزیزان هستم که در عرصه کار و تلاش مجدانه به عنوان یک بسیجی رخت خدمت به آب و خاک را بر تن کرده‌اید. بی‌شک با تلاش تک تک شما بسیجیان خط مقدم سنگرتولید، چرخ‌های صنعت به گردش درمی‌آید و می‌توان به آینده ایران اسلامی امیدوار بود.

                                                                                                                                                     محمدرضا حیدری

                                                                                                                                                          مدیرعاملیکشنبه 7 آذر 1395