امروزه کار تیمی مزیت رقابتی محسوب می شود

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

امروزه کار تیمی مزیت رقابتی محسوب می شود

مدیرعامل پاکسان؛

امروزه کار تیمی مزیت رقابتی محسوب می شود

پایگاه خبری تحلیل پاکسان نیوز؛ مدیرعامل پاکسان در آخرین روز و اختتامیه برگزاری نمایشگاه ایران بیوتی از زحمات پرسنل پاکسان که در دوره برگزاری نمایشگاه در غرفه پاکسان حضور داشتند تشکر کرد.

مهندس صفوی نژاد در بخشی از سخنان خود در جمع پرسنل پاکسان ضمن اشاره به اهمیت کار تیمی افزود: امروزه مزیت رقابتی مثل گذشته معنایی ندارد و در حقیقت کار تیمی است که مزیت رقابتی محسوب شرکت ها نسبت به یکدیگر تلقی می شود.

وی در ادامه ضمن تاکید بر کار تیمی افرود: انجام کارها به صورت تیمی باعث تقویت روحیه همکاری و هم دلی می شود و در چنین فضایی بی شک کارها به نحو شایسته ای به ثمر می رسد.

مدیرعامل پاکسان ضمن قدردانی از زحمات پرسنل پاکسان در انجام امور مربوط به نمایشگاه افزود: امیدوارم روحیه همکاری حاکم بر فضای غرفه پاکسان در محیط کار نیز تسری پیدا کند تا شاهد نشاط بیشتری در فضای کاری شرکت باشیم.

شایان ذکر است شرکت پاکسان در این دوره از برگزاری نمایشگاه در سالن9 و8 میزبان علاقمندان و مخاطبان محصولات خود بود و در دوره برگزاری نمایشگاه در کنار ارائه محصولات جدید و دستاوردهای نوین خود به سوالات بازدیدکنندگان، علاقمندان و مخاطبین محصولات خود پاسخ داد.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی و سلولزی از ششم اردیبهشت در محل برگزاری نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شد و تا نهم اردیبهشت ماه سال جاری میزبان عموم علاقمندان و فعالین به این صنعت بود.یکشنبه 16 اردیبهشت 1397