از پاكسان در دومين همايش حمايت از توليد ملي تقدير شد

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

از پاكسان در دومين همايش حمايت از توليد ملي تقدير شد

از پاكسان در دومين همايش حمايت از توليد ملي تقدير شد

پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز: شركت پاكسان تنديس دومين همايش حمايت از توليد ملي (حاتم) را از آن خود كرد.

شركت پاكسان به مديرعاملي مهندس بابك مصطفايي،‌ در دومين همايش حمايت از توليد ملي (حاتم) و هفتمين گردهمايي بزرگ مسئولين و مديران بنگاه هاي برتر اقتصاد ايران تنديس دريافت كرد و برگ زرين ديگري را به ويترين افتخارات خود افزود.

به گزارش پاكسان نيوز، دومين همايش حاتم به منظور حمايت از توليد ملي كشور روز سه‌شنبه 8بهمن ماه سال جاري در سالن همايش هاي بين المللي صدا و سيما و با حضور حداکثری مسئولان نظام و مدیران برندهای برگزیده صنعت و اقتصاد ایران با تمرکز بر محور ارزیابی نقش،‌ جایگاه و توانمندیهاي بالقوه و بالفعل سازمانهای ملی و نیز بنگاههای اقتصادی ایرانی در افزايش توليد ناخالص داخلی  برگزار شد. 

در اين مراسم دكتر شريعتمداري وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي، صادق نياركي معاون صنايع وزير صنعت، معدن تجارت،‌ دكتر قباديان معاون آموزش، پژوهش و فناوري وزير صنعت، معدن و تجارت، دكتر محمدي معاون ديپلماسي اقتصادي وزارت امور خارجه، مهندس فولادگر رئيس كميسيون ويژه حمايت از توليد ملي مجلس شوراي اسلامي و خانم جلودار زاده نماينده مجلس از جمله ميهمانان و سخنرانان اين مراسم بودند و به نقاط قوت، مشكلات، موانع صنعت كشور اشاره كردند.

در اين دوره از همايش حمايت از توليد ملي(حاتم)، مهندس بابك مصطفايي مديرعامل شركت پاكسان به عنوان يكي از شركت هاي برتر و بنگاه‌هاي اقتصادي موفق شد تنديس اين جشنواره را از آن خود كند.

روابط عمومي پاكسان اين موفقيت را به مهندس مصطفايي تبريك گفته و اميدواريم اين قدم بزرگ زمينه ساز و تضمين كننده موفقيت هاي آتي حضرت عالي به عنوان مديرعامل شركت پاكسان در تمامي عرصه‌هاي صنعتي و اقتصادي كشور باشد.پنجشنبه 10 بهمن 1398