ارسال کمک های غیرنقدی پاكسان به زلزله زده ها

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

ارسال کمک های غیرنقدی پاكسان به زلزله زده ها

ارسال محموله هاي شركت پاكسان به مناطق زلزله زده غرب كشور

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: شركت پاكسان همپاي عموم مردم و ارگانها و سازمانهاي سراسر كشور با ارسال كالاهاي اساسي و بهداشتي به ياري هموطنان زلزله زده غرب كشور شتافت.

به گزارش روابط عمومي پاكسان، اين مجموعه بزرگ صنعتي در راستاي رسالت اجتماعي خود و ابراز همدردي با هموطنان آسيب ديده در زلزله استان كرمانشاه با ارسال محموله هايي متشكل از انواع شامپو، خمير دندان، صابون حمام، پودر دستي، مايع ظرفشويي گلي و كيسه هاي پودر گوني پك به قيمت جمعاً 450000000 ريالپا به پاي همت عالي هموطنان عزيز از خيل ياري كنندگان مردم آسيب ديده غرب كشور جا نماند و در اولين روزهاي اين حادثه دلخراش حجم قابل توجهي از محموله هاي شوينده و بهداشتي را به سوي استان كرمانشاه كسيل نمود.

شايان ذكر است با توجه به اهميت حفظ بهداشت در اولين روزهاي پس از زلزله و احتمال شيوع بيماري هاي عفوني و ويروسي در ميان هموطنان، توزيع اقلام و مايحتاج شوينده بهداشتي از اهميت بالايي برخوردار بوده و پس از مايحتاج ضروري مثل غذا، لباس، چادر و ... توزيع اقلام بهداشتي و شوينده الويت داشته و از شيوع بسياري از بيماري هاي واگيردار و عفوني در منطقه جلوگيري مي نمايد.دوشنبه 29 آبان 1396