اختتامیه جشنواره ورزشی توسعه صنایع بهشهر

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

اختتامیه جشنواره ورزشی توسعه صنایع بهشهر

دکتر یوسفی در اختتامیه جشنواره ورزشی توسعه صنایع بهشهر؛

تعامل تنها در سایه همکاری‌های بین شرکت‌ها محقق می شود

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی شرکت توسعه صنایع بهشهر برگزار و از برندگان مسابقات تقدیر شد.

مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی شرکت توسعه صنایع بهشهر ویژه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 27بهمن ماه سال جاری در باشگاه چند منظوره آفتاب شرکت مارگارین با حضور دکتر یوسفی نایب رئیس و مدیر عامل شرکت توسعه صنایع بهشهر، اعضای هیأت مدیره، معاونین و همچنین مدیران شرکت های تابعه برگزار و ورزشکاران و پرسنل این شرکت ها برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر یوسفی ضمن ادای احترام به 27 شهید مدافع امنیت ایران اسلامی که در مرزهای کشور به شهادت رسیدند گفت: آنان قهرمانان واقعی کشور هستند و آسايش و امنیت حال حاضر همه ما در اجتماع و اقتصاد مرهون فداکاری‌ها و جانبازی های این شهدای عظیم الشان است.

مدیرعامل توسعه صنایع بهشهر با برشمردن اهداف اصلی و کلان جشنواره خاطرنشان کرد: بین روح و جسم سالم با بهره‌وری و اتخاذ تصمیمات بهتر و تاثیر گذارتر در محیط کار و سازمان ارتباط مستقیم دارد بر همین اساس باید به ورزش توجه ویژه داشت.

وی برگزاری جشنواره های ورزشی را از عوامل تقویت کار گروهی، هدف گرائی و تقویت همدلی درون سازمانی بین سطوح مختلف اعم از مدیران، کارشناسان و کارگران خواند و افزود: در مجموعه‌ای همچون توسعه صنایع بهشهر همکاری درون گروهی زمانی تحقق پیدا می‌کند که تیم های مختلف از شرکت های متفاوت در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و این ارتباط باعث تعامل و تبادل فرهنگ سازمانی بین شرکت ها و افراد می شود.

مدیرعامل توسعه صنایع بهشهر نظم و انضباط سازمانی در برگزاری جشنواره را نشان دهنده دقت و توجه به آیین نامه ها و بخش نامه های در نظر گرفته شده معرفی کرد و افزود: برگزاری افتتاحیه و اختتامیه منظم نشان از واقعیت توجه به قوانین و دستورالعمل‌های اجرایی دارد.

این مسابقات از تاریخ 18 دی ماه تا 18 بهمن ماه سال جاری با حضور 450 ورزشکار در 5 رشته و در دو بخش خواهران و برادران برگزار شد.سه شنبه 30 بهمن 1397