نمايشگاه بين المللي شوينده، بهداشتي و آرايشي

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

نمايشگاه بين المللي شوينده، بهداشتي و آرايشي
 • عنوان: نمايشگاه بين المللي شوينده، بهداشتي و آرايشي
 • زمان برگزاری: از 4 الي 7 ارديبهشت
 • مکان برگزاری: نمايشگاه بين المللي
 • توضیحات: توضیحات اینجا قرار می گیرد.توضیحات اینجا قرار

  حضور مقتدرانه پاكسان در بزرگترين نمايشگاه مواد شوينده خاورميانه

  به گزارش پاكسان نيوز، شركت پاكسان از همه توليدكنندگان،متخصصان و صاحبان صنایع مرتبط و بازرگانان و فعالان حوزه مواد شوینده،پاک کننده و بهداشتی و علاقه مندان به توليدات جديد و دستاوردهاي نوين اين شركت دعوت مي كند تا از غرفه اين شركت در سالن 38 غرفه 41 بازديد به عمل آورند.

  300 شرکت داخلی و خارجی از 4 اردیبهشت به مدت چهار روز جدیدترین تولیدات و خدمات خود را در زمینه مواد شوینده،پاک کننده ، بهداشتی ، سلولزی و ماشین آلات وابسته در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران به نمایش می گذارند.

  به گزارش پاكسان نيوز، شركت پاكسان به عنوان يكي از قديمي ترين شركتهاي فعال در عرصه توليد مواد شوينده و بهداشتي نيز همچون سالهاي گذشته در اين دوره از برگزاري نمايشگاه حضوري جدي و فعال دارد تا ضمن ارائه آخرین تولیدها، دستاوردها و تکنولوژی های خود به تقويت بازار رقابتي حاكم بر بازار عرضه محصولات شوينده و بهداشتي كمك شاياني نمايد و تعامل بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان را افزايش دهد.

  به گزارش ستاد خبری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده،پاک کننده و بهداشتی؛ در نمایشگاه امسال حضور شرکت های خارجی رشدی 74 درصدی نشان می دهد.

  این نمایشگاه با همكاري انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی ایران و انجمن صنایع سلولوزی و بهداشتی ایران برگزار مي شود.

  شركت پاكسان از همه توليدكنندگان، متخصصان و صاحبان صنایع مرتبط و بازرگانان و فعالان حوزه مواد شوینده،پاک کننده و بهداشتی و علاقه مندان به توليدات جديد و دستاوردهاي نوين اين شركت دعوت مي كند تا از غرفه اين شركت در سالن 38 غرفه 41 بازديد به عمل آورند. ضمن اينكه غرفه پاكسان نيوز به عنوان پوشش دهنده خبرهاي بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده ، پاک کننده ، بهداشتی ، سلولزی و ماشین آلات وابسته نيز پذيراي مدعوين است.

  شايان ذكر است كه در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده،پاک کننده و بهداشتی(ایران بیوتی وکلین) که در نوع خود بزرگ ترین نمایشگاه منطقه خاورمیانه محسوب می شود، 237 شرکت داخلی و 63 شرکت خارجی حضور و مشارکت دارند.

  این نمایشگاه در فضائی به مساحت حدود 25 هزار متر مربع در سالن های مختلف و فضای باز نمایشگاهی برگزار خواهد شد. این نمایشگاه از 4 تا 7 اردیبهشت هر روز از ساعت 9 تا 16 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آماده بازدید علاقه مندان خواهد بود